Jeřáby

Jeřáby Adamec Crane Systems

Logo Jeraby Adamec Crane SystemsFirma jeřáby Adamec Crane Systems, je předním distributorem a zajišťuje ucelený program produktů Stahl Crane Systems. Tato společnost, je světově uznávaným výrobcem zdvihací techniky. Firma vznikla v Německu ve Stuttgartu roku 1876. Za tu dobu se vypracovala na vysokou úroveň, jak v rodném Německu, tak po celém světě. Je nám ctí, vám nabídnout ucelený výrobní program, který se týká jeřábů, jeřábové techniky, jeřábových drah, dodávkami a servisem kladkostrojů Stahl Crane Systems. Dodáváme jeřáby mostové, portálové, podvěsné, plně automatické systémy a jeřábové dráhy. Rovněž zajišťujeme kompletní servisní služby jeřábů a jeřábových zařízení, zdvihací techniku a revize elektro. Samozřejmostí jsou i dodávky náhradních dílů. Jeřáby dodáváme i do výbušného prostředí a prostředí se zvýšeným rizikem korozí.

Jeřáby Adamec Crane Systems

Vyrábí jeřáby standardní i nestandardní

Jeřáby jsou naším hlavním oborem, včetně montáží, prodeje a servisu. Jeřáby standardní i nestandardní, všech typů a tonáží, přesně na míru dle zadání zákazníka. Požadavky klientů se v průběhu společné práce mohou různě měnit, proto jsme velmi pružní a dokážeme se přizpůsobit. Naše služby a produkty, se neustálé rozrůstají o jeřáby a jeřábové technologie, abychom mohli nabídnout zákazníkovi široké spektrum možností. Připravujeme vše od projektů, seznámení s plánem, až po samotnou dodávku dílů a zařízení, po montáž a servis jeřábů a jeřábové techniky.  Mezi naše novinky, patří bezesporu rozšíření na tomto poli o spolupráci se Stahl Crane Systems. Kde jsme se stali předními dodavateli této společnosti, která má více než stoletou tradici a bohaté zkušenosti, které stojí v popředí jejího úspěchu a nadstandardní kvality. Veškeré dodávky realizujeme v krátkých termínech a bez omezení, po celé České republice. Spokojenost zákazníka, je pro naši společnost, nejvyšší motivací a prioritou.

JERABY ADAMEC CRANE SYSTEMS

Ing. David Adamec
tel.: 602 299 638
e-mail: david@adamec.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>